Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Epson_L1300

Nowy produkt

Drukarka sublimacyjna A+ i profil kolorów

Więcej szczegółów

Cena2 349,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Drukarka do wykonywania nadruków sublimacyjnych na bazie drukarki EPSON L1300.

Każdy kupujący drukarkę u nas otrzyma specjalnie przygotowany profil kolorów za darmo.

Konfiguracja sterownika:

Używanie profilu kolorów na przykładzie Corel'a:


Drukarka A3+ wyposażona jest w 4-kololorowy system stałego zasilania, dzięki któremu można wydrukować do 7100 stron bez uzupełniania atramentu. Przy minimalnym nakładzie pracy i kosztów model L1300 umożliwia łatwe drukowanie materiałów na papierach sublimacyjnych

Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament oznacza mniej kosztownych przestojów i dobrą jakość nawet w przypadku używania pojemników z atramentem innych firm. W pełni zintegrowany z drukarką L1300 system stałego zasilania w atrament upraszcza drukowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A3+.

Szybkość drukowania wynosi do 17 stron na minutę w trybie kolorowym i 30 stron na minutę w trybie monochromatycznym.
Należy pamiętać iż użycie nieoryginalnych tuszów firmy Epson może skutkować unieważnieniem gwarancji.

Należy mieć na uwadze iż tusze w zestawie są dedykowane do drukarek Epson i są najwyższej jakości jednak nie są tuszami oryginalnymi.

Drukarka sublimacyjna EPSON L1300 pozwala na precyzyjne, szybkie i wygodne wykonywanie nadruków sublimacyjnych. Drukarka ta, wyposażona w 4-kolorowy system stałego zasilania, pozwala na wydruk 7100 stron bez konieczności uzupełniania atramentu. Tak wysoka wydajność to praca przy minimalnych nakładach pracy i optymalizacji ponoszonych kosztów związanych z eksploatacją i wydrukiem w zakresie  drukowania materiałów na papierze sublimacyjnym.

Drukarka sublimacyjna to szybkość i precyzja

Drukarka sublimacyjna A3+ pozwala na realizacje wysokiej jakości wydruków metodą sublimacji, co gwarantuje trwałość i precyzję rezultatów pracy, a także możliwość doskonałego odwzorowywania kolorów. W tym przypadku, specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament, to także korzyść w postaci eliminacji kosztownych przestojów w pracy urządzenia i dobra jakość wydruku nawet w przypadku zastosowania atramentu innych producentów. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że stosowanie nieoryginalnego tuszu, innego niż marki EPSON, może skutkować unieważnieniem udzielanej przy zakupie drukarki gwarancji.

Proponowana Państwu drukarka sublimacyjna to także atrakcyjna cena produktu i jego imponująca szybkość. Drukarka pracuje z szybkością sięgająca 17 stron na minutę w trybie druku kolorowego oraz 30 stron na minutę w przypadku druku monochromatycznego. W pełni zintegrowany z drukarką L1300 system stałego zasilania w atrament zdecydowanie upraszcza proces drukowania dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A3+.

Reviews

Write a review

Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Drukarka sublimacyjna A+ i profil kolorów