Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Epson_L1300

Nowy produkt

Drukarka sublimacyjna A+ i profil kolorów

Więcej szczegółów

Cena2 687,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Informacje o Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Drukarka do wykonywania nadruków sublimacyjnych na bazie drukarki EPSON L1300.

Każdy kupujący drukarkę u nas otrzyma specjalnie przygotowany profil kolorów za darmo.

Konfiguracja sterownika:

Używanie profilu kolorów na przykładzie Corel'a:


Drukarka A3+ wyposażona jest w 4-kololorowy system stałego zasilania, dzięki któremu można wydrukować do 7100 stron bez uzupełniania atramentu. Przy minimalnym nakładzie pracy i kosztów model L1300 umożliwia łatwe drukowanie materiałów na papierach sublimacyjnych

Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament oznacza mniej kosztownych przestojów i dobrą jakość nawet w przypadku używania pojemników z atramentem innych firm. W pełni zintegrowany z drukarką L1300 system stałego zasilania w atrament upraszcza drukowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A3+.

Szybkość drukowania wynosi do 17 stron na minutę w trybie kolorowym i 30 stron na minutę w trybie monochromatycznym.
Należy pamiętać iż użycie nieoryginalnych tuszów firmy Epson może skutkować unieważnieniem gwarancji.

Należy mieć na uwadze iż tusze w zestawie są dedykowane do drukarek Epson i są najwyższej jakości jednak nie są tuszami oryginalnymi.

Zakup jest realizowany na wyłączną odpowiedzialność kupującego. Informujemy, iż nasza firma nie udziela na drukarki Epson żadnej gwarancji.

Drukarka sublimacyjna EPSON L1300 pozwala na precyzyjne, szybkie i wygodne wykonywanie nadruków sublimacyjnych. Drukarka ta, wyposażona w 4-kolorowy system stałego zasilania, pozwala na wydruk 7100 stron bez konieczności uzupełniania atramentu. Tak wysoka wydajność to praca przy minimalnych nakładach pracy i optymalizacji ponoszonych kosztów związanych z eksploatacją i wydrukiem w zakresie  drukowania materiałów na papierze sublimacyjnym.

Drukarka sublimacyjna to szybkość i precyzja

Drukarka sublimacyjna A3+ pozwala na realizacje wysokiej jakości wydruków metodą sublimacji, co gwarantuje trwałość i precyzję rezultatów pracy, a także możliwość doskonałego odwzorowywania kolorów. W tym przypadku, specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament, to także korzyść w postaci eliminacji kosztownych przestojów w pracy urządzenia i dobra jakość wydruku nawet w przypadku zastosowania atramentu innych producentów. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że stosowanie nieoryginalnego tuszu, innego niż marki EPSON, może skutkować unieważnieniem udzielanej przy zakupie drukarki gwarancji.

Proponowana Państwu drukarka sublimacyjna to także atrakcyjna cena produktu i jego imponująca szybkość. Drukarka pracuje z szybkością sięgająca 17 stron na minutę w trybie druku kolorowego oraz 30 stron na minutę w przypadku druku monochromatycznego. W pełni zintegrowany z drukarką L1300 system stałego zasilania w atrament zdecydowanie upraszcza proces drukowania dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A3+.

Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+ - Opinie

Napisz opinię

Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Drukarka sublimacyjna Epson L1300 format A3+

Drukarka sublimacyjna A+ i profil kolorów