Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi Zobacz większe

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

PAPIER_A4_SUBLIMACJA

Nowy produkt

Papier do sublimacji A4

Więcej szczegółów

34,44 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest 100 arkuszy papieru do sublimacji jakości HD w formacie A4 i gramaturze 110g/m2

Największą zaletą papieru jest czas schnięcia jak i wierne odwzorowanie kolorów.

Kubek

Papier świetnie się sprawdza przy wykonywaniu nadruków na: kubkach, blachach, odzieży, czapkach, płytach ceramicznych i kamiennych, puzzlach, breloczkach, obudowach telefonów itd.

Papier sublimacyjny, jaki Państwu proponujemy, to papier o najpopularniejszym formacie A4 (dostępny w naszym sklepie jest także format A3), gramaturze 128g/m2 oraz ilości 100 arkuszy w opakowaniu. Papiery sublimacyjne to asortyment konieczny, jeśli chcemy wykonać wysokiej jakości, trwały i estetyczny nadruk termotransferowy między innymi na powierzchniach kubków, elementów odzieży, płytkach ceramicznych i kamiennych, puzzlach, breloczkach, obudowach telefonów itp.

Papier sublimacyjny pozwala na doskonałe odwzorowywanie kolorów

Jedna z właściwości papieru do sublimacji jest niezwykle szybki czas wysychania nadruku oraz wierność i precyzja w odwzorowywaniu kolorów transferu. Co jeszcze wyróżnia oferowany przez nas papier sublimacyjny? To przede wszystkim duża odporność na ścieralność wydrukowanego obrazu, wysokiej jakości kontury i detale, doskonałej jakości transfer idealnie oddający pierwotne kolory oraz atrakcyjna cena.

Warto tutaj pamiętać, że od jakości użytego papieru sublimacyjnego zależeć będzie jakość zrealizowanego przez nas wydruku. Papier determinuje także w znacznym stopniu intensywność barw oraz wydajność stosowanych atramentów. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać papier najlepszej jakości.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

Papier do sublimacji A4

Produkty powiązane