Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C

PT3804C

Nowy produkt

Prasa termotransferowa

Więcej szczegółów

1 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Automatycznie otwierana prasa transferowa 38cm x 38cm. Prasa dedykowana jest do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, odzież, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock.

OBEJRZYJ FILM

Automatycznie otwierana prasa termotransferowa 38x38cm

Najważniejsze cechy:

- zakres czasu: 0s-999s
- zakres temperatury: 0-300C
- obszar roboczy: 38cm x 38cm
- waga brutto: 32kg
- wielkość opakowania: 70cm x 48cm x 54cm
- unikalny projekt + LED panel

Obsługa jest banalnie prosta:

- zegar LCD i kontroler temperatury:
- ustaw żądany czas a sygnał dźwiękowy (alarm) włączy się, gdy odliczanie zostanie zakończone
- ustaw żądaną temperaturę a kontroler zatrzyma ogrzewanie po osiągnięciu temperatury zadanej
- natomiast siłowniki otworzą prasę w wyznaczonym czasie
- element grzejny to gruba płyta grzewcza z bardzo równomiernym rozłożeniem temperaury co zapewnia komfortową pracę
- non-stick - płyta jest pokryta teflonem zatem nic nie przywiera do jej powierzchni. Zapobiega to przypieczeniu transferów, i nie wymaga osobnego arkusza papieru silikonowego.
- mocna i stabilna metalowa konstrukcja


- Gwarancja 24 m-ce / możliwość przedłużenia do 36 m-cy

- Serwis w 24h

- Natychmiastowa wysyłka

- Profesjonalne wsparcie

- Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Prasa do termotransferu, jaką Państwu proponujemy, to automatycznie otwierana prasa transferowa, dedykowana realizacji trwałych i estetycznych nadruków na płaskich powierzchniach, takich jak: koszulki, bluzy oraz inna odzież, a także torby, puzzle, podkładki pod mysz, czy też elementy wykonane z blachy. Prasa znakomicie sprawdza się także w wykonywaniu nadruków na różnego rodzaju gadżetach reklamowych. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex oraz folii flock.

Prasa termotrasferowa to nowoczesna technologia, które dostarcza znakomitych efektów

Prasa do termotransferu to obecnie połączenie nowoczesnych technologii sublimacyjnych i termotransferowych, co daje rezultat w postaci nadruków, których rozdzielczość sięga nawet kilkuset dpi. Co to dokładnie oznacza w praktyce? Otóż technologie sublimacyjne i termotransferowe dostarczają efektów realizowanych prac wyróżniających się przede wszystkim imponującą jakością. Termoprasa to zatem gwarancja najwyższej jakości nadruków.

Prasa termotransferowa to wiele atrakcyjnych możliwości

Termoprasa, dzięki szerokiemu zakresowi obsługiwanych temperatur, pozwala na wykonywanie nadruków w technologii sublimacji (prasa sublimacyjna) i termotransferu, przy wykorzystaniu folii flock oraz folii flex. Proponowana przez nas prasa otwierana jest automatycznie, umożliwia przygotowanie powierzchni wgrzewanej oraz utrwalanie nadruków bezpośrednich. Zastosowanie prasy rozciąga się także na inne metody wymagające obróbki cieplnej wykonywanej pod ciśnieniem.

Termoprasa, czy też prasa sublimacyjna, to zatem idealna prasa do wszelkiego rodzaju nadruków. Jest to prasa do koszulek, prasa do kubków, smyczy, puzzli, podkładek pod mysz, itp. Oferowany przez nas produkt wyróżnia przede wszystkim atrakcyjna cena, mocna i stabilna konstrukcja, bezpieczeństwo transferów oraz niski koszt pojedynczego nadruku. Wymienione, podstawowe zalety prasy, a także inne jej walory, z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Prasa termotransferowa to także komfort pracy

Prasa termotransferowa umożliwia wykonywanie trwałych i estetycznych nadruków przy wykorzystaniu technologii termotransferu lub sublimacji. Realizacja projektu jest szybka, prosta i pozwala na wykonywanie zarówno większych, jak i niewielkich serii. Prasa transferowa zapewnia komfort pracy, wysokie bezpieczeństwo i satysfakcjonującą jakość realizacji. Atrakcyjna cena jest tutaj z pewnością istotnym dopełnieniem oferty.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C

Prasa termotransferowa

Produkty powiązane

Pliki do pobrania