Prasa Termotransferowa-Sublimacyjna | Prasa Termiczna do Termotrasferu | PT3804C

PT3804C_38x38cm

Nowy produkt

Prasa termotransferowa

Więcej szczegółów

Cena1 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Prasa termiczna do koszulek w unikalnym wydaniu

Prasa transferowa, otwierana w sposób automatyczny, charakteryzuje się dużym obszarem roboczym o wymiarach 38 cm x 38 cm. Urządzenie to dedykowane jest do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach np. torbach, puzzlach, elementach odzieży, podkładkach pod mysz czy gadżetach reklamowych. Prasa do koszulek charakteryzuje się także szerokim zakresem temperatur (0-300 C). Dzięki temu urządzenie to można wykorzystać do wykonania transferu z sublimacji, folii flex i flock oraz papierów do druku laserowego.

OBEJRZYJ FILM

Jak obsługiwać prasę termotransferową?

Prasa transferowa w obsłudze nawiązuje do przysłowiowej bułki z masłem. Urządzenie bowiem zostało wyposażone w kontroler temperatury oraz zegar LCD - oba aspekty czuwają nad odpowiednim przebiegiem całego procesu. Prasa do koszulek, a dokładniej jej element grzejny to nic innego, jak gruba płyta grzewcza z niezwykle równomiernym rozłożeniem temperatury.

Ponadto, płyta prasy do koszulek została pokryta teflonem - materiał ten zapobiega tzw. przypieczeniu się transferów. Urządzenie charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją - to natomiast wpływa na komfort i wygodę podczas wykonywanej pracy.

W urządzeniu użytkownik może ustawić żądany czas i temperaturę - po zakończonym odliczaniu, uruchomi się sygnał dźwiękowy (alarm), natomiast po osiągnięciu zadanej temperatury, kontroler zatrzyma ogrzewanie płaskiej powierzchni danego produktu. Co więcej, siłowniki obecne na pokładzie urządzenia w wyznaczonym czasie otworzą prasę.

Prasy termotransferowe - Nowoczesność w zgodzie z przyszłością

Prasa do koszulek to połączenie innowacyjnych technologii termotransferowych i sublimacyjnych. Rezultatem są nadruki, których rozdzielczość sięga nawet kilkuset dpi. W praktyce oznacza to tyle, iż prasa do termotransferu jest gwarancją najwyższej, wręcz imponującej jakości realizowanych prac.

Atrakcyjne możliwości termoprasy

Jak już wspominaliśmy, prasa termotransferowa potrafi obsłużyć szeroki zakres temperatur. Cecha ta pozwala na wykonywanie nadruków w technologii sublimacji i termotransferu, przy wykorzystaniu folii flock i flex. Prasa do koszulek otwiera się w sposób automatyczny, umożliwiającym tym samym przygotowanie powierzchni wgrzewanej oraz utrwalanie nadruków bezpośrednich. Termoprasa i jej zastosowanie rozciąga się również na inne metody wymagające obróbki cieplnej, wykonywanej pod ciśnieniem.

Prasa termiczna otrzymała miano urządzenia idealnego - wykonywanie wszelkiego rodzaju nadruków przy wykorzystaniu urządzenia jest dziecinnie proste. Sprawdzi się jako prasa do kubków, smyczy, puzzli, toreb czy akcesoriów mobilnych. Produkt znajdujący się w naszej ofercie charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją. Wymagających klientów natomiast kusi atrakcyjna cena, niski koszt pojedynczego nadruku oraz niezwykle wysokie bezpieczeństwo transferów. Wszelkie zalety i charakterystyczne walory prasy sublimacyjnej dopasowują się do pracy wykonywanej przez profesjonalistów.

Prasa termotransferowa kładzie nacisk na komfort pracy

Realizacja projektu, przy wykorzystaniu technologii sublimacji lub termotransferu jest niezwykle szybka i prosta. Co więcej, pozwala na wykonywanie zarówno większych, jak i mniejszych serii nadruków. Satysfakcjonująca jakość pracy została osiągnięta poprzez zastosowanie innowacyjnych nowinek technologicznych np. panelu LED i płyty non-stick. Nasi zaufani klienci doceniają urządzenie za zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz niezwykle przyjemnego komfortu pracy.

Dopełnieniem atrakcyjnej oferty jest nie tylko okazjonalna cena prasy termotransferowej, ale również obsługa, którą zapewniamy na każdym etapie, niezależnie czy chodzi o sam zakup, czy też serwis pogwarancyjny. Pragniemy zadbać o jakość oferowanych usług, dlatego też przy zakupie prasy sublimacyjnej oferujemy gwarancję na następne 24 miesiące, z możliwością jej wydłużenia do 36 miesięcy. W ciągu 24 godzin zapewniamy profesjonalny serwis oraz natychmiastowe wsparcie.

Najważniejsze cechy termoprasy (prasy termicznej) w pigułce:

  • zakres czasu: 0-999s
  • zakres temperatury: 0-300C
  • obszar roboczy: 38 cm x 38 cm
  • waga brutto: 32 kg
  • wielkość opakowania: 70 cm x 48 cm x 54 cm
  • unikalny projekt
  • panel LED

Reviews

Write a review

Prasa Termotransferowa-Sublimacyjna | Prasa Termiczna do Termotrasferu | PT3804C

Prasa Termotransferowa-Sublimacyjna | Prasa Termiczna do Termotrasferu | PT3804C

Prasa termotransferowa

Produkty powiązane

Pliki do pobrania