Papier transferowy bez podtła laserowy

PL-A4_15

Nowy produkt

Papier transferowy laserowy A4

Więcej szczegółów

Cena430,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji o Papier transferowy bez podtła laserowy

Przedmiotem sprzedaży jest 100 arkuszy papieru transferowego do druku laserowego w formacie A4 bez podtła.

Cechy:

- nadaje się do jasnych powierzchni, tkanin, puzzli, kubków, długopisów, bidonów, blach, czapkach, breloczkach

- dokładne odwzorowanie kolorów

- transferowy do drukarek laserowych

- wierne odwzorowanie kolorów

Czym jest papier transferowy?

Papier transferowy do drukarek laserowych jest materiałem, który świetnie wchłania atrament z drukarki, dzięki czemu pozwala go przenieść na inną powierzchnię pod wpływem wysokiej temperatury. Proponowany przez nas papier transferowy nadaje się do jasnych powierzchni, tkanin, puzzli, kubków, długopisów, bidonów, blach, czapek, breloczków oraz wielu innych materiałów reklamowych lub codziennego użytku. Papier jest chętnie wykorzystywany zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i na większą skalę. Oferowana przez nas paczka papieru transferowego zawiera 100 arkuszy do druku laserowego w standardowym formacie A4 bez podtła. Jego główną zaletą są intensywne kolory oraz łatwa obsługa, dzięki czemu finalne nadruki nie będą różniły się od pierwotnego projektu i wykonamy je bez problemu w krótkim czasie.

Papier transferowy - szerokie zastosowanie

Papier transferowy do drukarek laserowych charakteryzuje się dokładnym oraz wiernym odwzorowaniem kolorów, zaplanowanych w trakcie przygotowywania nadruku. Dzięki temu będzie stanowił doskonałe uzupełnienie Twojej pracowni.

Papiery termotransferowe do drukarek laserowych to wyposażenie niezbędne, jeśli myślimy o wykonywaniu wysokiej jakości, trwałych i estetycznych nadruków termotransferowych. Technika ta idealnie sprawdzi się na powierzchniach kubków, elementów odzieży, płytkach ceramicznych i kamiennych, puzzlach, breloczkach, obudowach telefonów i wielu innych materiałach.

Papier transferowy do drukarek laserowych pozwala na doskonałe odwzorowywanie kolorów

Najważniejszą z właściwości papieru transferowego do drukarek laserowych jest fakt, że wykonany wydruk jest gotowy do przeniesienia od razu po przygotowaniu. Nie tracimy więc cennych minut na wyschnięcie oraz dodatkowe przygotowania, co pozwala w krótszym czasie wykonać więcej nadruków. Istotną zaletą, która decyduje o chętnym wykorzystywaniu przez wiele osób, jest wierne odwzorowanie kolorów transferu. Co jeszcze wyróżnia oferowany przez nas papier transferowy do drukarek laserowych? Przede wszystkim miękkość w dotyku po dokonaniu transferu. Dodatkowo na uwagę zasługują bardzo wyraźne kontury i detale, doskonałej jakości transfer idealnie oddający nasycenie kolorów oraz atrakcyjna cena za 10 arkuszy.

Warto jednak pamiętać, że od jakości użytego papieru transferowego do drukarek laserowych będzie zależeć jakość zrealizowanego zlecenia. Papier wyznacza także w znacznym stopniu intensywność barw. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać materiał jak najlepszej jakości.

Opinie - Papier transferowy bez podtła laserowy

Napisz opinię

Papier transferowy bez podtła laserowy

Papier transferowy bez podtła laserowy

Papier transferowy laserowy A4

Produkty powiązane - Papier transferowy bez podtła laserowy