Wyprzedaż! Podkład silikonowy do pras płaskich 40x50 cm Sublimacja Termotransfer Zobacz większe

Podkład silikonowy do pras płaskich 40x50 cm Sublimacja Termotransfer

SILI-PODK_40x50cm

Nowy produkt

Podkład silikonowy do pras płaskich 40 x 50 cm x0,9cm

Więcej szczegółów

250,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Podkład silikonowy 40 x 50 x 0,9cm do pras płaskich.

 

Podkład pasuje do wszystkich pras płaskich o rozmiarze stołu roboczego 40 x 50 cm. Dzięki odpowiedniej sprężystości podkładu uzyskujemy równomierny nacisk a dzięki temu doskonałej nadruk na takich przedmiotach jak:

  • koszulkach
  • odzieży roboczej
  • puzzlach
  • blachach
  • podkładkach

Podkład silikonowy jako element prasy termotransferowej pełni kluczową rolę w procesie właściwej eksploatacji tego typu urządzeń. Proponowane przez nas podkłady sylikonowe pasują do wszelkiego typu pras płaskich o rozmiarze stołu roboczego 40 cm x 50 cm. Odpowiednia sprężystość, jaka wyróżnia oferowane podkłady sylikonowe, zapewnia równomierny nacisk prasy, tym samym sprawiając, że nadruk wykonywany na koszulkach, bluzach, puzzlach, podkładkach pod mysz, czy elementach wykonanych z blachy, jest doskonałej jakości.

Podkłady sylikonowe to element konieczny dla efektywnego termotransferu lub sublimacji

Podkłady sylikonowe wykorzystywane w prasach termotransferowych pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruków z rozdzielczością sięgającą nawet kilkuset dpi. Trwałość i estetyka realizacji jest także na niezwykle wysokim poziomie, spełniającym oczekiwania wszystkich klientów. Ponad to atrakcyjna cena, jaką posiada nasz podkład silikonowy, sprawia, że zakup proponowanego produktu będzie z pewnością dla Państwa satysfakcjonujący.

Podkłady silikonowe dostępne w naszym sklepie to także atrakcyjne ceny

Cena, jaka wyróżnia proponowane przez nas podkłady sylikonowe, jest niezwykle atrakcyjna i pozwala nam określać nasze podkłady sylikonowe jako konkurencyjne, w aspekcie zarówno jakości, jak i ceny. Zatem oferowany podkład silikonowy to z całą pewnością gwarancją wydajności i efektywności pracy pras płaskich, wysokiej jakości realizowanych nadruków oraz niskiej ceny.

Sprawdź tez inne nasze artykuły, np. tusz sublimacyjny

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Podkład silikonowy do pras płaskich 40x50 cm Sublimacja Termotransfer

Podkład silikonowy do pras płaskich 40x50 cm Sublimacja Termotransfer

Podkład silikonowy do pras płaskich 40 x 50 cm x0,9cm

Produkty powiązane