Drukarka sublimacyjna Epson L310 format A4 - SupportArt

Epson_L310

Nowy produkt

Drukarka do wykonywania nadruków sublimacyjnych

Więcej szczegółów

Cena1 049,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Drukarka do wykonywania nadruków sublimacyjnych na bazie drukarki Epson L310 format A4+


Każdy kupujący drukarkę u nas otrzyma specjalnie przygotowany profil kolorów za darmo.

Proponowany przez nas Model Epson L310 o formacie A4+ to niezawodna, solidna drukarka, dzięki której wykonają Państwo nadruki sublimacyjne o maksymalnym rozmiarze A4+. Odpowiednia między innymi do tworzenia materiałów reklamowych. Jest intuicyjna w obsłudze - pozwala na sprawną pracę już od samego początku użytkowania.

Zastosowanie atramentu innych producentów

Oferowana przez nas drukarka sublimacyjna ma specjalnie dostosowany pojemnik na tusz, dzięki czemu możecie Państwo używać atramentów wielu innych producentów. Tusze gwarantowane w zestawie są dedykowane do drukarek Epson i są najwyższej jakości. Pamiętajmy, że korzystanie z nieoryginalnych tuszów firmy Epson może skutkować unieważnieniem gwarancji producenta.

Wysoka jakość gotowych prac

Urządzenie wykorzystuje zjawisko sublimacji. Dzięki tej technice uzyskają Państwo wysokiej jakości aplikacje, które z całą pewnością będą trwałe. Wydruki sublimacyjne charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV, co przekłada się na długą żywotność wyrobu, nawet poddawanego ciągłemu działaniu promieni słonecznych. Jeżeli chcą Państwo osiągnąć nadruki, które będą cechowały się bardzo żywymi kolorami, to bez najmniejszych wątpliwości jest to odpowiednia maszyna.

  • Drukarka A4+ wyposażona jest w 4-kololorowy system stałego zasilania, dzięki któremu można wydrukować do 12 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w trybie kolorowym bez uzupełniania atramentu. Przy minimalnym nakładzie pracy i kosztów model L310 umożliwia łatwe drukowanie materiałów na papierach sublimacyjnych

  • Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament oznacza mniej kosztownych przestojów i dobrą jakość nawet w przypadku używania pojemników z atramentem innych firm. W pełni zintegrowany z drukarką L310 system stałego zasilania w atrament upraszcza drukowanie dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A4+.

  • Szybkość drukowania wynosi do 17 stron na minutę w trybie kolorowym i 30 stron na minutę w trybie monochromatycznym. 
  • Należy pamiętać iż użycie nieoryginalnych tuszów firmy Epson może skutkować unieważnieniem gwarancji. Należy mieć na uwadze iż tusze w zestawie są dedykowane do drukarek Epson i są najwyższej jakości jednak nie są tuszami oryginalnymi.

  • Drukarka sublimacyjna EPSON L310 pozwala na precyzyjne, szybkie i wygodne wykonywanie nadruków sublimacyjnych. Drukarka ta, wyposażona w 4-kolorowy system stałego zasilania, pozwala na wydruk 12 000 stron bez konieczności uzupełniania atramentu. Tak wysoka wydajność to praca przy minimalnych nakładach pracy i optymalizacji ponoszonych kosztów związanych z eksploatacją i wydrukiem w zakresie  drukowania materiałów na papierze sublimacyjnym.

  • Drukarka sublimacyjna to szybkość i precyzja

  • Drukarka sublimacyjna A4+ pozwala na realizacje wysokiej jakości wydruków metodą sublimacji, co gwarantuje trwałość i precyzję rezultatów pracy, a także możliwość doskonałego odwzorowywania kolorów. W tym przypadku, specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament, to także korzyść w postaci eliminacji kosztownych przestojów w pracy urządzenia i dobra jakość wydruku nawet w przypadku zastosowania atramentu innych producentów. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że stosowanie nieoryginalnego tuszu, innego niż marki EPSON, może skutkować unieważnieniem udzielanej przy zakupie drukarki gwarancji.

  • Proponowana Państwu drukarka sublimacyjna to także atrakcyjna cena produktu i jego imponująca szybkość. Drukarka pracuje z szybkością sięgająca 17 stron na minutę w trybie druku kolorowego oraz 30 stron na minutę w przypadku druku monochromatycznego. W pełni zintegrowany z drukarką L310 system stałego zasilania w atrament zdecydowanie upraszcza proces drukowania dokumentów czarno-białych i kolorowych o maksymalnym rozmiarze A4+.

Reviews

Write a review

Drukarka sublimacyjna Epson L310 format A4 - SupportArt

Drukarka sublimacyjna Epson L310 format A4 - SupportArt

Drukarka do wykonywania nadruków sublimacyjnych