Regulamin zakupów

Regulamin zakupów sklepu internetowego www.supportart.pl, którego właścicielem jest: Support, ul.Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy, NIP:7772428629, REGON: 300345244

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.


4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

5.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.


6.

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • przelewy24

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

8.

Uprawnienia z tytułu rękojmi są wyłączone w przypadku umów zawieranych przez Support Logistic z przedsiębiorcami ( art. 558 § 1 kc ) .

9.

W przypadku reklamacji uprawniony z tytułu gwarancji lub rękojmi w zależności o zakupionego towaru powinien dokonać zgłoszenia reklamacyjnego w Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 61 652 95 66, bądź wysłać zgłoszenie na przez formularz kontaktowy na stronie LINK

10.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

11.

Zwrot towaru w 14 dni

Zasady zwrotu towaru bez podania przyczyny określone są w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Czy mogę zwrócić towar?

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny przysługuje jedynie konsumentom, którzy zawarli umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy. Towar należy zwrócić niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący- konsument poinformował Sklep Internetowy o odstąpieniu od umowy.

Jak zwrócić towar?

Poinformuj Sklep Internetowy o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży, w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres Sklepu Internetowego, lub pocztą elektroniczną na adres sklepu). Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na formularzu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Następnie skorzystaj z jednej z dwóch możliwości dostarczenia nam zwracanego towaru:

Odeślij towar na adres: Support, ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy
Zgłoś się osobiście do: Support, ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy

12.

Reklamacje i Gwarancja

Uprawniony z tytułu gwarancji lub rękojmi powinien dokonać zgłoszenia reklamacyjnego w Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 61 652 95 66, bądź wysłać zgłoszenie przez formularz LINK
Produkt winien być dostarczony do serwisu na adres:
Support Logistic, ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy