Informacja

Nowe produkty

Promocje

folie ploterowe

Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne, które są przeznaczone do wycinania na ploterze. Znalazły szerokie zastosowanie i są chętnie wykorzystywane na przykład do dekoracji wnętrz. Folia ploterowa zapewnia ciekawy efekt wizualny każdej reklamy.

Folie ploterowe Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Folie ploterowe – dostępna oferta

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju folie do ploterów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Warto zauważyć, że folia ploterowa, którą oferujemy, jest dostępna w wielu kolorach i teksturach.

Przykładowe produkty

  • Matowa folia ploterowa poliuretanowa – ta folia samoprzylepna dostępna jest w 13 ciekawych kolorach. Idealnie nadaje się do wygrzewania na tkaninie.

  • Folia do plotera z materiału flock – charakteryzuje się niezwykłą fakturą. Folia przylepna pod wpływem ciepła.

Folia ploterowa – zastosowanie

Folia samoprzylepna kolorowa zwraca na siebie uwagę. Dlatego folia ploterowa samoprzylepna znalazła zastosowanie między innymi w reklamie wizualnej (na przykład na bluzach, odzieży roboczej, flagach, plecakach itp.), dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów lub banerów reklamowych. Jednak warto zauważyć, że folia samoprzylepna bezbarwna lub kolorowa, może być również wykorzystywana w domu, jako element dekoracji na zewnątrz, do aplikacji na okna, drzwi, meble.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty folii ploterowych

Folie do plotera, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością oraz szerokim i praktycznym zastosowaniem.