Termotransfer

Termotransfer pozwala na wyjątkowo trwałe i estetyczne wykonywanie nadruków na takich elementach jak koszulki, bluzy, odzież sportowa, czy też odzież robocza. Nasze wysokiej jakości prasy termotransferowe pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów zarówno na materiałach syntetycznych, jak i naturalnych, realizując nadruki niezwykle starannie i precyzyjnie.

Termotransfer Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Termotransfer na materiałach typu flex, flock oraz sublimacja

Proponowane przez naszą firmę wysokiej klasy urządzenia termotransferowe umożliwiają wykonywanie nadruków poprzez wgrzewanie w powierzchnię tkaniny specjalnej folii typu flex (folia o gładkiej powierzchni) oraz flock (folia grubsza o nieco „meszkowatej” fakturze). 

Nasze produkty pozwalają także na wykonywanie transferu z sublimacji. Sublimacja polega na nakładaniu farb na powierzchnię przedmiotu za pomocą oferowanego przez naszą firmę urządzenia, jakim jest właśnie prasa termiczna. Uzyskany rezultat to wysokiej jakości nadruk o wyjątkowo długiej żywotności i wysokiej odporności na zadrapania. Nadruk sublimacyjny wykorzystywany jest w przypadku powierzchni poliestrowych lub polimerowych.

Termotransfer, jaki oferują nasze urządzenia to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności

Prasy termotransferowe, plotery oraz drukarki sublimacyjne, które Państwu oferujemy to połączenie wysokiej jakości materiałów oraz precyzji i staranności wykonania. Taki zestaw to gwarancja uzyskania doskonałych efektów i niezawodności w nadruku. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także między innymi papier do sublimacji, taśmy termiczne oraz tusze sublimacyjne.

Termotransfer to wiele korzyści

Podstawową zaletą termotransferu jest możliwość wykonywania nadruku nawet w przypadku, kiedy mamy do czynienia z pojedynczą sztuką danego produktu. Tutaj nie istnieją żadne koszty związane z przygotowaniem i uruchomieniem procesu wykonywania nadruków.

Nadruk wykonywany techniką termotransferu jest estetyczny i trwały. Spory wachlarz dostępnych kolorów oraz zróżnicowanie w zakresie wykorzystywanych folii sprawiają, że jest to także rozwiązanie bardzo efektowne.