Prasa do kubków

Prasa sublimacyjna do kubków to urządzenie, którego obsługa nie wymaga wiedzy technicznej. Wyposażone są w czytelne wyświetlacze i wykonane solidnie, z najlepszych materiałów. Nasze prasy spełniają najwyższe wymogi rynkowe i posiadają certyfikat CE. Zapraszamy do zapoznania się ofertą pras i akcesoriów!

Prasy do kubków Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Prasa do kubków z wymienną grzałka latte PTAP1803

    957,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Prasa sublimacyjna do kubków

Prasa termotransferowa do kubków to urządzenia proste w obsłudze. Wyposażone są w czytelne wyświetlacze. Ustawienie programu jest intuicyjne dzięki uproszczonemu interfejsowi. Nadruk możliwy jest na różnych pojemnościach kubków. W przypadku niektórych drukarek istnieje możliwość wymiany grzałki do kubka typu latte. W przypadku pras termotransferowych 3D zakres przedmiotów, na których istnieje możliwość nadruku, jest większy – obudowy telefonów, smartfonów, etui do tabletów, talerze czy breloczki.

Prasa termotransferowa do kubków

Prasa sublimacyjna umożliwia nadrukowanie dowolnej grafiki lub tekstu na kubek metodą termotransferu, czyli przez wygrzewanie w wysokiej temperaturze. Cały proces trwa od dwóch do pięciu minut. Polega na włożeniu kubka do grzałki, zaciśnięciu prasy, a później wyjęciu gotowego produktu po odliczeniu czasu. Grzałki obłożone są silikonową powłoką, dzięki której nie dochodzi do spiekania grzałki z przedmiotem. Prasy Supportart wykonane są solidnie i z wysokiej jakości materiałów. Ich stabilna konstrukcja budzi zaufanie – sprawdź sam!

Nowoczesne i wytrzymałe prasy do kubków od Supportart

Nasze produkty są efektem wieloletniego doświadczenia. Naszą działalność w tej branży zaczynaliśmy od usług nadruków na kubkach i korzystaliśmy z pras, które pozostawiały wiele do życzenia. Z naszych obserwacji i pomysłów na ulepszenie technologii nadruków sublimacyjnych zrodziły się prasy Supportart.

Nasze produkty objęte są długą gwarancją, a dział serwisowy działa błyskawicznie. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i d