Prasa do czapek

Prasa sublimacyjna do czapek służy do nadruków termicznych w trudno dostępnych miejscach na fragmentach odzieży i czapkach. Wymienne blaty zapewniają uniwersalność urządzenia. Solidna konstrukcja umożliwia stabilną pracę. Sprawdź naszą ofertę!

Prasy do czapek 2w1 Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Automatyczna prasa termotransferowa 2w1

    1 968,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Prasy do czapek 2w1

Prasa termotransferowa do czapek umożliwia dokonanie nadruku na trudnym materiale łatwo i szybko. Nasze prasy do czapek, dzięki wymiennemu blatowi, umożliwiają również termiczny nadruk na innym rodzaju odzieży, jak kieszenie koszul, spodni czy nakładanie logo w dowolnym miejscu kurtek, koszulek czy czapek. Urządzenie to, dzięki wymiennemu blatowi, jest niezwykle uniwersalne i po odpowiednim ułożeniu produktu w obszarze roboczym możliwy jest dowolny nadruk w jakimkolwiek miejscu.

Automatyczne prasy termotransferowe do czapek

Prasa termotransferowa do czapek Supportart jest łatwa w obsłudze. Wyposażona jest w czytelne wyświetlacze i prosty interfejs, w którym ustawia się parametry pracy. Automatyczna prasa sublimacyjna do czapek po zakończonym procesie termotransferu na wybrany produkt, automatycznie zasygnalizuje koniec programu i podniesie prasę z blatu przy pomocy siłowników.

Prasa sublimacyjna do czapek i miejsc trudno dostępnych

Uniwersalność naszych pras polega również na odpowiednich rozmiarach roboczych. Dzięki odpowiednim rozmiarom obszaru roboczego nadruk możliwy jest również w trudno dostępnych miejscach. Prasa termotransferowa do czapek jest niewielkich wymiarów i wymaga zasilania o napięciu 230 V, czyli ze zwykłego gniazdka. Płyta grzewcza pokryta jest teflonem, dzięki czemu nic nie przywrze do powierzchni.

Nowoczesne i wytrzymałe prasy do czapek od Supportart

Prasy termotransferowe od Supportart wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ich konstrukcja jest stabilna i dopracowana pod kątem wszystkich elementów roboczych tak, aby praca z nim przebiegała szybko i bezawaryjnie. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo techniczne – zapraszamy do kontaktu!