Wyprzedaż! Podkład silikonowy do pras płaskich 38x38 cm Sublimacja Termotransfer Zobacz większe

Podkład silikonowy do pras płaskich 38x38 cm Sublimacja Termotransfer

SILI-PODK_38x38cm

Nowy produkt

Podkład silikonowy do pras płaskich 38 x 38 cm x0,9cm

Więcej szczegółów

Cena200,00 zł brutto

-144,40 zł

344,40 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Podkład silikonowy 38 x 38 x 0,9cm do pras płaskich.

 

Podkład pasuje do wszystkich pras płaskich o rozmiarze stołu roboczego 38 x 38 cm. Dzięki odpowiedniej sprężystości podkładu uzyskujemy równomierny nacisk a dzięki temu doskonałej nadruk na takich przedmiotach jak:

  • koszulkach
  • odzieży roboczej
  • puzzlach
  • blachach
  • podkładkach

Podkład silikonowy jako element prasy termotransferowej pełni kluczową rolę w procesie właściwej eksploatacji tego typu urządzeń. Proponowane przez nas podkłady sylikonowe pasują do wszelkiego typu pras płaskich o rozmiarze stołu roboczego 38 cm x 38 cm. Odpowiednia sprężystość, jaka wyróżnia oferowane podkłady sylikonowe, zapewnia równomierny nacisk prasy, tym samym sprawiając, że nadruk wykonywany na koszulkach, bluzach, puzzlach, podkładkach pod mysz, czy elementach wykonanych z blachy, jest doskonałej jakości.

Podkłady sylikonowe to element konieczny dla efektywnego termotransferu lub sublimacji

Podkłady sylikonowe wykorzystywane w prasach termotransferowych pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruków z rozdzielczością sięgającą nawet kilkuset dpi. Trwałość i estetyka realizacji jest także na niezwykle wysokim poziomie, spełniającym oczekiwania wszystkich klientów. Ponad to atrakcyjna cena, jaką posiada nasz podkład silikonowy, sprawia, że zakup proponowanego produktu będzie z pewnością dla Państwa satysfakcjonujący.

Podkłady silikonowe dostępne w naszym sklepie to także atrakcyjne ceny

Cena, jaka wyróżnia proponowane przez nas podkłady sylikonowe, jest niezwykle atrakcyjna i pozwala nam określać nasze podkłady sylikonowe jako konkurencyjne, w aspekcie zarówno jakości, jak i ceny. Zatem oferowany podkład silikonowy to z całą pewnością gwarancją wydajności i efektywności pracy pras płaskich, wysokiej jakości realizowanych nadruków oraz niskiej ceny.

Sprawdź tez inne nasze artykuły, np. tusz sublimacyjny

Opinie

Napisz opinię

Podkład silikonowy do pras płaskich 38x38 cm Sublimacja Termotransfer

Podkład silikonowy do pras płaskich 38x38 cm Sublimacja Termotransfer

Podkład silikonowy do pras płaskich 38 x 38 cm x0,9cm

Produkty powiązane