Nóż do plotera ROLAND 60º Zobacz większe

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

PC-KZD60

Nowy produkt

Nóż tnący ROLAND 60º

Więcej szczegółów

Cena24,90 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Możesz dodać tylko wielokrotność ilości minimalnej

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji o Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Nóż do plotera pozwala na precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów w ploterze. Jednak aby efekty pracy były zawsze satysfakcjonujące, warto zwrócić szczególną uwagę na kąt pomiędzy ostrzem, a podłożem. Dzięki właściwie dobranym wartościom w tym zakresie, np. 60stopni, noże do plotera są łatwe i wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie mogą z powodzeniem posłużyć do cięcia folii o różnej grubości.

Nóż do plotera 60stopni to jedna z propozycji naszego sklepu. Oferujemy znakomitej jakości asortyment i zdecydowanie konkurencyjne ceny, satysfakcjonujące dla najbardziej wymagających Klientów.

Nóż do plotera Roland – czym się wyróżnia?

Nóż do plotera 60stopni Roland to nasza propozycja dla wszystkich ceniących sobie komfort pracy i najlepsze jej rezultaty. Oferowany nóż do plotera Roland posiada kąt 60 stopni. To wytrzymałe, profesjonalne rozwiązanie, które wyróżnia się imponująco długą żywotnością. Noże do plotera Roland wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, czyli z węglików spiekanych oraz dodatkowo poddano je hartowaniu. Sprawia to, że choć cena w tym wypadku jest wyjątkowo niska, to nasze noże do plotera gwarantują swoją długą żywotność i znakomite efekty pracy.

Noże do plotera Roland – co charakteryzuje takie rozwiązanie?

Noże do plotera Roland to połączenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny. Istotny jest tutaj fakt, że nóż do plotera Roland, który mogą Państwo u nas zakupić, ma 60 stopni. Takie rozwiązanie sprawia, że nóż do plotera lepiej obraca się w materiale i tnie folie o większej grubości. Nóż do plotera Roland 60stopni posiada długość wynoszącą 23 milimetry, oraz średnicę mocowania równą 2 milimetrom. Oferowany przez nas nóż do plotera jest kompatybilny ze standardem ostrza Roland.

Noże do plotera Roland to w naszej ofercie niezmiennie wysoka jakość oraz niska cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nóż do plotera Roland - wysoka jakość, niska cena. Dlaczego jeszcze warto?

Noże do plotera Roland to szeroka część oferty naszego sklepu. Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny proponowanego asortymentu, jego niezawodność i wytrzymałość. W naszym sklepie znajdą Państwo noże do plotera Roland, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania, zarówno pod względem jakości, jak i wytrzymałości. Oferowane przez nas produkty charakteryzują niskie ceny, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić.

Proponujemy nóż dla plotera Roland 60 stopni:

  • nóż 60°
  • nóż kompatybilny ze standardem ostrza ROLAND
  • ostrze wykonane jest z węglików spiekanych i dodatkowo hartowane. Dzięki temu jego żywotność jest znacznie dłuższa.
  • długość: 23mm
  • średnica mocowania: 2mm
  • atrakcyjna cena!

Polecamy również nasz nóż do plotera 45 stopni

Opinie - Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Napisz opinię

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Nóż tnący ROLAND 60º