Nóż do plotera ROLAND 60º Zobacz większe

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

PC-KZD60

Nowy produkt

Nóż tnący ROLAND 60º

Więcej szczegółów

Cena24,90 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 3

Możesz dodać tylko wielokrotność ilości minimalnej

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Nóż do plotera pozwala na precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów w ploterze. Jednak aby efekty pracy były zawsze satysfakcjonujące, warto zwrócić szczególną uwagę na kąt pomiędzy ostrzem, a podłożem. Dzięki właściwie dobranym wartościom w tym zakresie, np. 60stopni, noże do plotera są łatwe i wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie mogą z powodzeniem posłużyć do cięcia folii o różnej grubości.

Nóż do plotera 60stopni to jedna z propozycji naszego sklepu. Oferujemy znakomitej jakości asortyment i zdecydowanie konkurencyjne ceny, satysfakcjonujące dla najbardziej wymagających Klientów.

Nóż do plotera Roland – czym się wyróżnia?

Nóż do plotera 60stopni Roland to nasza propozycja dla wszystkich ceniących sobie komfort pracy i najlepsze jej rezultaty. Oferowany nóż do plotera Roland posiada kąt 60 stopni. To wytrzymałe, profesjonalne rozwiązanie, które wyróżnia się imponująco długą żywotnością. Noże do plotera Roland wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, czyli z węglików spiekanych oraz dodatkowo poddano je hartowaniu. Sprawia to, że choć cena w tym wypadku jest wyjątkowo niska, to nasze noże do plotera gwarantują swoją długą żywotność i znakomite efekty pracy.

Noże do plotera Roland – co charakteryzuje takie rozwiązanie?

Noże do plotera Roland to połączenie wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny. Istotny jest tutaj fakt, że nóż do plotera Roland, który mogą Państwo u nas zakupić, ma 60 stopni. Takie rozwiązanie sprawia, że nóż do plotera lepiej obraca się w materiale i tnie folie o większej grubości. Nóż do plotera Roland 60stopni posiada długość wynoszącą 23 milimetry, oraz średnicę mocowania równą 2 milimetrom. Oferowany przez nas nóż do plotera jest kompatybilny ze standardem ostrza Roland.

Noże do plotera Roland to w naszej ofercie niezmiennie wysoka jakość oraz niska cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nóż do plotera Roland - wysoka jakość, niska cena. Dlaczego jeszcze warto?

Noże do plotera Roland to szeroka część oferty naszego sklepu. Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny proponowanego asortymentu, jego niezawodność i wytrzymałość. W naszym sklepie znajdą Państwo noże do plotera Roland, które spełnią wszelkie Państwa oczekiwania, zarówno pod względem jakości, jak i wytrzymałości. Oferowane przez nas produkty charakteryzują niskie ceny, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić.

Proponujemy nóż dla plotera Roland 60 stopni:

  • nóż 60°
  • nóż kompatybilny ze standardem ostrza ROLAND
  • ostrze wykonane jest z węglików spiekanych i dodatkowo hartowane. Dzięki temu jego żywotność jest znacznie dłuższa.
  • długość: 23mm
  • średnica mocowania: 2mm
  • atrakcyjna cena!

Polecamy również nasz nóż do plotera 45 stopni

Opinie

Napisz opinię

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Nóż nożyk ploter tnący do plotera kąt 60

Nóż tnący ROLAND 60º