Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi Zobacz większe

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

PS-A4_SUB

Nowy produkt

Papier do sublimacji A4

Więcej szczegółów

Cena34,44 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest 100 arkuszy papieru do sublimacji jakości HD w formacie A4 i gramaturze 110g/m2

Największą zaletą papieru jest czas schnięcia jak i wierne odwzorowanie kolorów.

Kubek

Papier do Sublimacji świetnie się sprawdza przy wykonywaniu nadruków na: kubkach, blachach, odzieży, czapkach, płytach ceramicznych i kamiennych, puzzlach, breloczkach, obudowach telefonów itd.

Oferowany w naszym sklepie papier do sublimacji umożliwia wykonywanie aplikacji, które doskonale odtworzą pierwotny kolor i będą wyjątkowo trwałe. To, co z pewnością cechuje ten produkt to wysokogatunkowe arkusze za niską cenę. Warto pamiętać, że od rodzaju użytego przez Państwa papieru, zależeć będzie jakość zrealizowanego wydruku.

Niewygórowana cena to bezsprzeczny atut tego towaru. 100 arkuszy za niewiele ponad 30 złotych to mała kwota, porównując ceny w innych sklepach. Dodatkowo przy dużym zamówieniu możliwe jest otrzymanie 3-procentowego rabatu pomniejszającego kwotę bieżącego zlecenia. Najpopularniejszy rozmiar wykorzystywany do druku sublimacyjnego to A4. Jest doskonały do tworzenia aplikacji na koszulkach. Ponadto 100 arkuszy w opakowaniu zmniejsza prawdopodobieństwo, że zabraknie papieru w najmniej oczekiwanym momencie, a w dodatku nie będą Państwo kilka razy płacić za przesyłkę.

Co wyróżnia nasz papier do sublimacji?

  • Szybki czas wysychania, dzięki czemu w okamgnieniu będą Państwo mogli cieszyć się wysokiej jakości wydrukiem.
  • Precyzja w odwzorowywaniu kolorów transferu – z tego powodu nawet najbardziej wyszukany obraz zostanie przeniesiony na papier, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.
  • Odporność na ścieralność, która wyróżnia nasze papiery do sublimacji, gwarantuje, że będą Państwo usatysfakcjonowani przez długi czas.
  • Szczegółowe odwzorowanie detali – to kolejny atut oferowanego przez nas papieru do sublimacji, który zapewnia doskonałe efekty wykonywanych prac.
  • Pozwala na wydajniejsze użycie atramentu, co daje gwarancję kolejnych oszczędności. Dodatkowo sporadyczna wymiana tuszu będzie o wiele wygodniejsza niż częste napełnianie tonerów.

Papier do sublimacji - Nadruk na wielu powierzchniach

Tego typu papiery sublimacyjne pozwalają na nadruki m.in. na kubkach, odzieży, czy czapkach. Za jego pomocą wykonają Państwo transfer również na płaszczyznach ceramicznych (płyty ceramiczne), blaszanych i kamiennych. Dodatkowo metoda sublimacyjna daje możliwość odbicia wzoru na obudowach do telefonów i breloczkach. Z tworzeniem wyszukanych wzorów na puzzlach także nie będzie problemu.

Zapraszamy do zakupu!

Sprawdź też inne nasze akcesoria, np. taśmę klejącą sublimacyjną

Reviews

Write a review

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

Papier do sublimacji HD A4 High Quality 5760dpi - 100 arkuszy

Papier do sublimacji A4

Produkty powiązane