Papier transferowy laserowy

PL-A4_16

Nowy produkt

Papier transferowy laserowy A4

Więcej szczegółów

Cena307,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest 100 arkuszy papieru transferowego do druku laserowego w formacie A4 z podtłem.

Cechy:

- nadaje się do jasnych powierzchni, tkanin, puzzli, kubków, długopisów, bidonów, blach, czapkach, breloczkach

- dokładne odwzorowanie kolorów

- transferowy laserowy 

Papier transferowy laserowy, z naszej oferty jest rozmiaru A4. W opakowaniu znajduje się 100 arkuszy. Papier termotransferowy jest doskonałym uzupełnieniem Państwa pracowni. Papiery termotransferowe do drukarek laserowych to wyposażenie niezbędne, jeśli myślimy o wykonywaniu wysokiej jakości, trwałych i estetycznych nadruków termotransferowych. Powyższa technika idealnie się sprawdzi na powierzchniach kubków, elementów odzieży, płytkach ceramicznych i kamiennych, puzzlach, breloczkach, obudowach telefonów itp.

Papier termotranserowy do drukarek laserowych pozwala na doskonałe odwzorowywanie kolorów.

Najważniejsza właściwość papieru transferowego do drukarek laserowych to fakt, że wydruk jest gotowy do przeniesienia od razu po wydrukowaniu. Dodakową zaletą jest wierne odwzorowanie kolorów transferu. Co jeszcze wyróżnia oferowany przez nas transferowy do drukarek laserowych? To przede wszystkim miękkość w dotyku po dokonaniu transferu. Na uwagę zasługują wysokiej jakości kontury i detale, doskonałej jakości transfer idealnie oddający pierwotne kolory oraz atrakcyjna cena.

Warto tutaj pamiętać, że od jakości użytego papieru transferowego do laserowych zależeć będzie jakość zrealizowanego przez Państwa zlecenia. Papier wyznacza także w znacznym stopniu intensywność barw. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać papier najlepszej jakości.

Opinie

Napisz opinię

Papier transferowy laserowy

Papier transferowy laserowy

Papier transferowy laserowy A4

Produkty powiązane