Obniżka! Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa 50x40cm Zobacz większe

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm

PT3804C_40x60cm

Nowy produkt

Prasa termotransferowa 40x60cm

Więcej szczegółów

Cena2 340,80 zł brutto

-12%

2 660,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Czas do najbliższej wysyłki:

Informacje o Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm

Automatycznie otwierana prasa transferowa 40cm x 60cm. Prasa dedykowana jest do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, odzież, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock.

 

 

OBEJRZYJ FILM - Instrukcja obsługi.pdf

Automatycznie otwierana prasa termotransferowa 50x40cm


Najważniejsze cechy:
- zakres czasu: 0s-999s
- zakres temperatury: 0-300C

- moc 2400w
- obszar roboczy: 60cm x 40cm
- waga brutto: 40kg
- wielkość opakowania: 74cm x 66cm x 50cm
- unikalny projekt + LED panel

- w zestawie silikonowa podkładka o gr. 0,8cm

Obsługa jest banalnie prosta:

- zegar LCD i kontroler temperatury:
- ustaw żądany czas a sygnał dźwiękowy (alarm) włączy się, gdy odliczanie zostanie zakończone
- ustaw żądaną temperaturę a kontroler zatrzyma ogrzewanie po osiągnięciu temperatury zadanej
- natomiast siłowniki otworzą prasę w wyznaczonym czasie
- element grzejny to gruba płyta grzewcza z bardzo równomiernym rozłożeniem temperatury co zapewnia komfortową pracę
- non-stick - płyta jest pokryta teflonem zatem nic nie przywiera do jej powierzchni. Zapobiega to przypieczeniu transferów, i nie wymaga osobnego arkusza papieru silikonowego.
- mocna i stabilna metalowa konstrukcja

 

 

 

- Gwarancja 24 m-ce / możliwość przedłużenia do 36 m-cy

- Serwis w 24h

- Natychmiastowa wysyłka

- Profesjonalne wsparcie

- Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.

Prasa do termotransferu, jaką Państwu proponujemy, pozwala na realizację trwałych i estetycznych nadruków na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich, między innymi na elementach odzieży, np. koszulkach, a także torbach, puzzlach, podkładkach pod mysz, gadżetach reklamowych, kubkach, czy elementach wykonanych z blachy. Nowoczesne technologie sublimacyjne i termotransferowe pozwalają na wykonywanie nadruków z rozdzielczością sięgającą nawet kilkuset dpi. Gwarantujemy zatem, że efekty prac oferowanej prasy będą najwyższej jakości.

Prasa termotransferowa to wiele atrakcyjnych możliwości

Termoprasa, dzięki szerokiemu zakresowi obsługiwanych temperatur, pozwala na wykonywanie nadruków w technologii sublimacji (prasa sublimacyjna) i termotransferu, przy wykorzystaniu folii flock oraz folii flex. Proponowana prasa otwierana jest automatycznie, umożliwia przygotowanie powierzchni wgrzewanej oraz utrwalanie nadruków bezpośrednich. Zastosowanie prasy rozciąga się także na inne metody wymagające obróbki cieplnej wykonywanej pod ciśnieniem.

Termoprasa, czy też prasa sublimacyjna, to zatem idealna prasa do wszelkiego rodzaju nadruków, prasa do koszulek, prasa do kubków, smyczy itp. Atrakcyjna cena, mocna i stabilna konstrukacja, bezpieczeństwo transferów oraz niski koszt pojedynczego nadruku to podstawowe zalety, jakie wyróżniają proponowany Państwu produkt.

Prasa termotransferowa to także komfort pracy

Realizacja nadruków przy wykorzystaniu technologii termotransferu lub sublimacji jest szybka, prosta w realizacji i pozwala na wykonywanie zarówno większych, jak i niewielkich serii. Prasa transferowa zapewnia komfort pracy, wysokie bezpieczeństwo i satysfakcjonującą jakość realizacji. 

Nasza prasa do termotransferu jest idealna do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach. Wykorzystywana jest do tworzenia aplikacji na odzież, torby, puzzle, podkładki pod mysz, a nawet blachy. Operuje szerokim zakresem temperatur, dzięki czemu można wykonywać transfery nowoczesnymi technologiami sublimacyjnymi, folii flex i flock, a także z papierów do druku laserowego.

Najważniejsze cechy prasy:

  • regulacja czasu: 0 s – 999 s
  • szeroki profil temperatur: 0 – 300°C
  • moc 1600 w
  • dogodny obszar roboczy: 60 cm x 40 cm
  • waga brutto: 40 kg
  • wielkość opakowania: 74 cm x 66 cm x 50 cm
  • niepowtarzalny projekt + LED panel

Zapewniamy komfort Twojej pracy

Wbudowany alarm włączy się, gdy odliczanie ustawionego czasu zostanie zakończone, a dla Państwa dodatkowej wygody prasa otworzy się automatycznie, po wyznaczonym czasie - poprzez siłowniki. Powłoka non-stick, (płyta pokryta teflonem) eliminuje konieczność używania osobnego arkusza papieru silikonowego. Jest to  bardzo praktyczne rozwiązanie. Mocna i stabilna metalowa konstrukcja, zapewnia Państwu komfortową pracę. Nowoczesne technologie pozwalają na wykonywanie nadruków z rozdzielczością sięgającą nawet kilkuset DPI, przez co efekty będą zdumiewające. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb - za pomocą tej prasy mają Państwo możliwość wykonywania zarówno większych, jak i niewielkich serii.

Stawiamy na mocne strony

Ryzyko przypalenia Twojego wydruku jest minimalne, ponieważ płyta posiada powłokę non-stick. Dodatkowo kontroler zatrzyma ogrzewanie po osiągnięciu zadanej temperatury. Prasa dzięki wykonaniu elementu grzejnego z grubej płyty równomiernie rozkłada temperaturę. Jedną z dodatkowych opcji jest umożliwianie przygotowania powierzchni wgrzewanej oraz utrwalanie nadruków bezpośrednich. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że może być wykorzystywana także do innych metod wymagających obróbki cieplnej wykonywanej pod ciśnieniem.

Kupując ten produkt, otrzymujesz gwarancję na 24 miesiące (z możliwością przedłużenia do 36) oraz całodobowy serwis (także pogwarancyjny). Zakupiony produkt zostaje wysłany do Państwa w trybie natychmiastowym. W razie problemów oferujemy wsparcie naszych profesjonalistów, którzy służą pomocą.

Zapewniamy, że to idealna prasa dla tych, którzy cenią sobie jakość wykonanych nadruków. Atrakcyjna cena, mocna konstrukcja, bezpieczeństwo transferów oraz niski koszt pojedynczego nadruku to najważniejsze zalety, jakie wyróżniają proponowany Państwu produkt.

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm - Opinie

Napisz opinię

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm

Prasa termotransferowa 40x60cm

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C_40x60cm - Produkty powiązane

Pliki do pobrania